• KEĎ IDE O ŽIVOT...
  • V EXTRÉMNYCH PODMIENKACH...
  • V OBYČAJNÝ KRÁSNY DEŇ...
  • PRI PLNENÍ SVOJICH SNOV...

Začiatkom roku 1989, v uvoľnených podmienkach odchádzajúceho režimu sa skupina mladých ľudí rozhodla založiť v suteréne rodinného domu dielňu na výrobu vtedy málo dostupného športového oblečenia pod vlastnou značkou DAZ SPORT. Vďaka kvalite, dizajnu a primeranej cene sme sa rýchlo presadili vo svojom regióne. V roku 1991 rozdielne názory na ďalšie smerovanie dielne spôsobili rozdelenie na dve samostatné firmy, z ktorých jedna(TEXHAL) sa postupom času zamerala na čisto konfekčnú módu. My sme ostali verní výrobe zimných športových odevov. Napriek narastajúcej konkurencii zo strany domácich a vlny lacných, no nekvalitných dovozových výrobkov z ázijských krajín v prvých rokoch existencie sa firma ZDENA SPORT rýchlo rozvíjala a získali sme pevné postavenie na trhu. Produkcia vzrástla z pôvodných 200 na súčasných 4000 kusov ročne a úmerne s produkciou sa zvyšoval aj počet predajcov. Strata Českého trhu po rozpade Československa a postupný rozpad obchodnej siete Prior, nášho hlavného odberateľa, nás postupne priviedli k špecializácii na zákazkovú výrobu pre organizácie, firmy a športové tímy.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a kvalitnému tímu vieme zabezpečiť aj neobvyklé požiadavky s nárokmi na maximálnu spoľahlivosť výrobkov (pilotné kombinézy, nepriestrelné vesty, či iné odevy pre záchranné a bezpečnostné zložky...).

Oproti veľkododávateľom odevov s prevažnou mierou produkcie v ázijských krajinách tkvie naša výhoda v menších výrobných sériách, vďaka čomu vieme pružne reagovať na Vaše požiadavky a v krátkom čase zhotoviť aj neštandardné veľkosti na mieru konkrétnym zamestnancom. V prípade potreby vieme zabezpečiť doplnenie pôvodnej série o nové kusy alebo opraviť poškodené odevy.

Našim cieľom je naďalej zvyšovať kvalitu výrobkov a spokojnosť našich zákazníkov.

zdena sport