• V OBYČAJNÝ KRÁSNY DEŇ...
  • KEĎ IDE O ŽIVOT...
  • V EXTRÉMNYCH PODMIENKACH...
  • PRI PLNENÍ SVOJICH SNOV...

Ponúkame kompletnú kolekciu ochranných odevov pre pracovníkov záchrannej zdravotnej služby. Všetky výrobky spĺňajú požiadavky na ochranné odevy ZZS podľa paragrafu 8 ods. 1 písm. b) zákona č.579/2004 Z.z. o záchrannej zdravotnej službe a následnej vyhláške 741 z 20. decembra 2004. Odevy sú zhotovené z vysokokvalitných materiálov a odrážajú sa v nich viac než dvadsaťročné skúsenosti z vývoja a výroby zimného oblečenia v našej firme.

Odevy z našej produkcie využívajú od roku 2002 mnohé tímy Záchrannej zdravotnej služby (Bratislava, Žilina, Martin, Rimavská Sobota, Levice, Čadca, Prievidza, Piešťany, Bojnice), Horskej zdravotnej služby (Malá Fatra, Horný Smokovec, Nízke Tatry - sever, Tále) a tiež letecká záchranná služba v Žiline, letecká záchranná služba Air transport europe, záchranný systém NZZ SANEA v Námestove, či klub psovodov a záchranárov SR.

Pre bližšie informácie, ako aj cenové ponuky, nás, prosím, kontaktujte na našej elektronickej adrese, telefonicky alebo osobne v sídle našej firmy.

zimná bunda


polar fleece bunda (s odopínateľnými rukávmi)


softshell bunda


letná vesta


polokošeľa


nohavice


letecká záchranná služba - kombinéza pilota (model 1)


letecká záchranná služba - kombinéza pilota (model 2)


letecká záchranná služba - pilotný komplet


obuv


záchranná zdravotná služba - neštandardné modely